wózki widłowe

ZESTAW WAŻENIA HYDRAULICZNEGO „LTP” DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

System ważenia do zastosowania w układzie hydraulicznym jest łatwy do zainstalowania na wózku widłowym za pomocą prostego trójnika.
Idealnie sprawdza się on do kontroli wagi, towarów wchodzących i wychodzących z magazynu, a także zapobiegania przeładowaniu wózka widłowego oraz regałów.

waga ltp

PODWÓJNE WIDŁY SERII LTF

Nowe widły ważące do wózków widłowych są wyposażone we wskaźnik COMPACT, służący do odczytu masy bezpośrednio z kabiny.
Wagi przemysłowe-paletowe posiadają innowacyjną technologię Bluetooth 5.0 o niskim zużyciu energii i autonomii pracy aż do 90 godzin. Waga magazynowa (paletowa) jest zasilana poprzez akumulator litowo-jonowy.

podwójne widły zielone

LTW COMPACT PŁYTA UCHWYTU WIDŁOWEGO ZE ZINTEGROWANYM WAŻENIEM

Płytka ważąca do wózka widłowego, z szyną mocującą DIN15173 – FEM klasa II i III, jest stosowana w celu przekształcenia zwykłego wózka widłowego w wagę mobilną. Wyposażono ją we wskaźnik wagi COMPACT w kabinie. Poza tym, wagi do wózków widłowych wyróżniają się tym, że są wszechstronne i niezwykle łatwe w użyciu. LEGALIZACJA.

płyta ważąca do uchwytu widłowego LTW

INNOWACYJNE WAGI PALETOWE

Oferujemy cały przekrój wag paletowych zabudowanych na wózkach ręcznych lub z napędem elektrycznym. Proponujemy zarówno wagę do wózka widłowego czołowego, jak i podnośnikowego czy systemowego.
Dostępna legalizacja.

WAGI PALETOWE EPWL „LOGISTIC”

Szybka, dokładna, łatwa w obsłudze i transporcie waga paletowa do wózka widłowego. Zintegrowany wskaźnik wagi jest prosty do ustawienia, zgodnie z potrzebami ważenia. W komplecie przedłużany kabel połączeniowy. Dostępna legalizacja.